Wystartowaliśmy po przerwie!

Fabryczna czeka, wzywa Was z daleka. I z bliska. I w ogóle.

Apelujemy o społeczną odpowiedzialność, przestrzeganie zaleceń GIS i zapoznanie się z poniższymi informacjami:

0. Nieznacznie zmieniają się godziny otwarcia:

poniedziałek 12:30-22:30
wtorek-piątek 07:30-22:30
sobota-niedziela 10:00-22:00

1. W godzinach 14:45-15:15 ściana jest NIEDOSTĘPNA dla wspinaczy. To czas na wietrzenie i dezynfekcję. Bardzo prosimy o sprawne opuszczanie obiektu przed 14:45 i powrót o 15:15.

2. W obiekcie może przebywać jednocześnie 90 osób. Nie prowadzimy rezerwacji, ale może się zdarzyć, że w godzinach szczytu będziecie zmuszeni chwilę na wejście poczekać.

3. Część sekcji wraca od 8-go czerwca. Zaktualizowany grafik będzie dostępny na naszej stronie internetowej 7-go czerwca.

4. WC jest dostępne, natomiast prosimy na razie nie korzystać z pryszniców i szatni.

5. Na halach obowiązuje obuwie zmienne, prosimy nie chodzić boso i prosimy nie chodzić w butach wspinaczkowych do toalety ;) Zalecany system to buty wspinaczkowe + klapki, sandały lub inne obuwie zmienne, czyli stara i wciąż dobra szkoła.

6. Nie są dostępne maty do ćwiczeń, gumy i roller’y. Prosimy przynosić je we własnym zakresie. Odważniki, maczugi, drążki są dostępne, ale należy je dezynfekować po każdym użyciu. Środki dezynfekujące znajdują się w zasięgu wzroku przeciętnego wspinacza.

7. Dozwolona jest wyłącznie wysokoprocentowa magnezja w płynie! Do nabycia na recepcji w razie potrzeby.

8. Dystansujemy się – 2 metry od wspinacza do wspinacza to zalecana odległość.

9. Koniecznie zostańcie w domu, jeśli kichacie, prychacie i czujecie się choć trochę nie za dobrze.

10. Absolutnie się nie pokazujcie jeśli mieliście kontakt z COVID-em w jakiejkolwiek postaci lub pozostajecie w kwarantannie. Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi, wiemy do czego zdolny jest zdesperowany wspinacz ;)

Do zobaczenia na Fabrycznej!