Poniżej wyniki eliminacji kobiet:

Lista startowa – PÓŁFINAŁ mężczyzn                  
                 
zamknięcie strefy: 11:30, start: 12:30                  
      BONUS TOP
Czas startu nr Imię Nazwisko Klub AR próby ilość próby ilość
12:30:00 26 Tomasz Woch   26 11 4 1 1
12:35:00 59 Maciej Kalita KS Korona   10 5 7 2
12:40:00 43 Arkadiusz Millan Avatar 15 3 3 4 2
12:45:00 37 Igor Fojcik CW Cechownia 35 9 4 4 2
12:50:00 53 Piotr Suder Avatar 38 3 3 2 2
12:55:00 44 Piotr Bunsch KS Korona/ heartbeat   10 4 2 2
13:00:00 55 Maciej Dobrzański KS Korona 40 13 4 10 3
13:05:00 35 Grzesiek Napora UK Warszawa 31 4 3 7 3
13:10:00 56 Piotr Schab KS Korona   6 5 7 3
13:15:00 34 Szymon Pęcikiewicz Primaroka 19 13 4 6 3
13:20:00 33 Arkadiusz Smaga UK Warszawa 18 7 4 6 3
13:25:00 52 Stefan Madej UK Warszawa 8 7 4 6 3
13:30:00 27 Paweł Jelonek KW Częstochowa 27 6 4 5 3
13:35:00 58 Mikołaj Nowotnik UK Warszawa 7 11 5 4 3
13:40:00 62 Szymon Łodziński UK Warszawa 6 12 5 12 4
13:45:00 54 Bartek Zasadny   17 11 5 7 4
13:50:00 31 Kuba Jodłowski KW Warszawa 1 8 5 7 4
13:55:00 40 Jakub Główka UK Warszawa 2 5 4 6 4
14:00:00 57 Adrian Chmiała KS Korona 3 8 5 9 5
14:05:00 61 Kamil Ferenc KS Korona 23 5 5 6 5
  Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców w boulderingu              
  02-03.04.2016 Wrocław          
  MIEJSCE nr Imię Nazwisko Klub AR badania kat.wiek próby ilość próby ilość MIEJSCE
PÓŁFINAŁ 1 61 Kamil Ferenc KS Korona 23 ok młodzieżowiec 5 5 6 5 1
2 57 Adrian Chmiała KS Korona 3 ok   8 5 9 5 2
3 40 Jakub Główka UK Warszawa 2 ok   5 4 6 4 3
4 31 Kuba Jodłowski KW Warszawa 1 ok   8 5 7 4 4
5 54 Bartek Zasadny   17 ok   11 5 7 4 5
6 62 Szymon Łodziński UK Warszawa 6 ok młodzieżowiec 12 5 12 4 6
7 58 Mikołaj Nowotnik UK Warszawa 7 ok   11 5 4 3 7
8 27 Paweł Jelonek KW Częstochowa 27 ok   6 4 5 3 8
9 52 Stefan Madej UK Warszawa 8 ok   7 4 6 3 9
10 33 Arkadiusz Smaga UK Warszawa 18 ok młodzieżowiec 7 4 6 3 9
11 34 Szymon Pęcikiewicz Primaroka 19 ok   13 4 6 3 11
12 56 Piotr Schab KS Korona nie ok   6 5 7 3 12
13 35 Grzesiek Napora UK Warszawa 31 ok   4 3 7 3 13
14 55 Maciej Dobrzański KS Korona 40 ok   13 4 10 3 14
15 44 Piotr Bunsch KS Korona/ heartbeat nie ok   10 4 2 2 15
16 53 Piotr Suder Avatar 38 ok   3 3 2 2 16
17 37 Igor Fojcik CW Cechownia 35 ok   9 4 4 2 17
18 43 Arkadiusz Millan Avatar 15 ok   3 3 4 2 18
19 59 Maciej Kalita KS Korona nie ok   10 5 7 2 19
20 26 Tomasz Woch   26 tak młodzieżowiec 11 4 1 1 20
  21 47 Ziemowit Rachwał Avatar nie ok   14 3 1 1 21
  22 48 Dawid Czuba Avatar 50 ok   2 2 1 1 22
  23 36 Marek Balcerski Crux 58 ok młodzieżowiec 3 2 1 1 23
  24 32 Michał Brzeziński KW Warszawa nie ok   3 2 1 1 23
  25 50 Tomasz Zacharewicz UK Warszawa 50 ok   4 2 1 1 25
  26 28 Łukasz Kudła KW Częstochowa tak ok   5 2 1 1 26
  27 41 Jarosław Kluf KW Częstochowa 21 ok   11 3 2 1 27
  28 45 Łukasz Grymulski KW Kotłownia 58 ok   3 2 2 1 28
  29 42 Tomek Rumianowski KW Warszawa 49 ok   1 1 2 1 29
  30 29 Jakub Korzeniowski AKG Łódź 54 ok   3 2 3 1 30
  31 49 Michał Salawa   nie ok   6 2 3 1 31
  32 38 Michał Grzywa CW Cechownia 55 ok   8 3 4 1 32
  33 46 Mateusz Tarnowski Avatar 45 ok   2 2 4 1 33
  34 51 Jerzy Laskowski UK Warszawa 37 ok   2 2 0 0 34
  35 30 Piotr Smaroń Crux 69 ok   8 2 0 0 35
  36 60 Mikołaj Mielczarek Zerwa 64 ok   2 1 0 0 36
  37 39 Rafał Nawrot UK Warszawa 68 ok   0 0 0 0 37

Kalendarium

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Puchar Polski SiM 2016

2016 fabryczna puchar

Drukuj