Friction.pl

Friction.pl powstało z końcem 2010 roku jako firma specjalizująca się w naprawie i podklejaniu obuwia wspinaczkowego.

"Jesteśmy grupą wspinających się przyjaciół. Za nami wiele sezonów wspinaczkowych w różnych formacjach i rodzajach skały na kilku kontynentach. W tym czasie udało nam się zużyć 'kilka' par butów wspinaczkowych począwszy od legendarnych korkerów poprzez nie mniej legendarne Ninja i Lasery aż do współczesnych topowych modeli. Uzyskane doświadczenie pozwala nam na dobre rozumienie różnych aspektów użycia i konstrukcji buta wspinaczkowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom.

Niezależnie od poziomu na jakim się wspinasz, buty wspinaczkowe odgrywają kluczową rolę. Precyzja i dobre czucie skały pozwalają skupić się na drodze i cieszyć się wspinaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych napraw."

friction.pl - naprawa butów wspinaczkowych

 

La Baza

La Baza, czyli „wspinaczkowe all inclusive na Białym Wybrzeżu Hiszpanii”. Wyszukujesz bilety lotnicze do Walencji, a potem pakujesz buty wspinaczkowe do bagażu podręcznego. Tylko tyle? Dojazdem z lotniska, spaniem, transportem w skały, przewodnikiem i sprzętem wspinaczkowym zajmuje się La Baza.