Przedstawiamy wyniki eliminacji mężczyzn:

Poniżej wyniki eliminacji kobiet:

Lista startowa – PÓŁFINAŁ mężczyzn                  
                 
zamknięcie strefy: 11:30, start: 12:30                  
      BONUS TOP
Czas startu nr Imię Nazwisko Klub AR próby ilość próby ilość
12:30:00 26 Tomasz Woch   26 11 4 1 1
12:35:00 59 Maciej Kalita KS Korona   10 5 7 2
12:40:00 43 Arkadiusz Millan Avatar 15 3 3 4 2
12:45:00 37 Igor Fojcik CW Cechownia 35 9 4 4 2
12:50:00 53 Piotr Suder Avatar 38 3 3 2 2
12:55:00 44 Piotr Bunsch KS Korona/ heartbeat   10 4 2 2
13:00:00 55 Maciej Dobrzański KS Korona 40 13 4 10 3
13:05:00 35 Grzesiek Napora UK Warszawa 31 4 3 7 3
13:10:00 56 Piotr Schab KS Korona   6 5 7 3
13:15:00 34 Szymon Pęcikiewicz Primaroka 19 13 4 6 3
13:20:00 33 Arkadiusz Smaga UK Warszawa 18 7 4 6 3
13:25:00 52 Stefan Madej UK Warszawa 8 7 4 6 3
13:30:00 27 Paweł Jelonek KW Częstochowa 27 6 4 5 3
13:35:00 58 Mikołaj Nowotnik UK Warszawa 7 11 5 4 3
13:40:00 62 Szymon Łodziński UK Warszawa 6 12 5 12 4
13:45:00 54 Bartek Zasadny   17 11 5 7 4
13:50:00 31 Kuba Jodłowski KW Warszawa 1 8 5 7 4
13:55:00 40 Jakub Główka UK Warszawa 2 5 4 6 4
14:00:00 57 Adrian Chmiała KS Korona 3 8 5 9 5
14:05:00 61 Kamil Ferenc KS Korona 23 5 5 6 5

Uwaga! Ważna informacja! W dniach 30 i 31 marca boulderownia będzie nieczynna! Czynimy przygotowania na najbliższe zawody! 1-3 kwietnia zapraszamy uczestników Pucharu Polski w boulderingu i Reach The Top oraz wszystkich, którzy mają ochotę pooglądać i pokibicować!

  Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców w boulderingu              
  02-03.04.2016 Wrocław          
  MIEJSCE nr Imię Nazwisko Klub AR badania kat.wiek próby ilość próby ilość MIEJSCE
PÓŁFINAŁ 1 61 Kamil Ferenc KS Korona 23 ok młodzieżowiec 5 5 6 5 1
2 57 Adrian Chmiała KS Korona 3 ok   8 5 9 5 2
3 40 Jakub Główka UK Warszawa 2 ok   5 4 6 4 3
4 31 Kuba Jodłowski KW Warszawa 1 ok   8 5 7 4 4
5 54 Bartek Zasadny   17 ok   11 5 7 4 5
6 62 Szymon Łodziński UK Warszawa 6 ok młodzieżowiec 12 5 12 4 6
7 58 Mikołaj Nowotnik UK Warszawa 7 ok   11 5 4 3 7
8 27 Paweł Jelonek KW Częstochowa 27 ok   6 4 5 3 8
9 52 Stefan Madej UK Warszawa 8 ok   7 4 6 3 9
10 33 Arkadiusz Smaga UK Warszawa 18 ok młodzieżowiec 7 4 6 3 9
11 34 Szymon Pęcikiewicz Primaroka 19 ok   13 4 6 3 11
12 56 Piotr Schab KS Korona nie ok   6 5 7 3 12
13 35 Grzesiek Napora UK Warszawa 31 ok   4 3 7 3 13
14 55 Maciej Dobrzański KS Korona 40 ok   13 4 10 3 14
15 44 Piotr Bunsch KS Korona/ heartbeat nie ok   10 4 2 2 15
16 53 Piotr Suder Avatar 38 ok   3 3 2 2 16
17 37 Igor Fojcik CW Cechownia 35 ok   9 4 4 2 17
18 43 Arkadiusz Millan Avatar 15 ok   3 3 4 2 18
19 59 Maciej Kalita KS Korona nie ok   10 5 7 2 19
20 26 Tomasz Woch   26 tak młodzieżowiec 11 4 1 1 20
  21 47 Ziemowit Rachwał Avatar nie ok   14 3 1 1 21
  22 48 Dawid Czuba Avatar 50 ok   2 2 1 1 22
  23 36 Marek Balcerski Crux 58 ok młodzieżowiec 3 2 1 1 23
  24 32 Michał Brzeziński KW Warszawa nie ok   3 2 1 1 23
  25 50 Tomasz Zacharewicz UK Warszawa 50 ok   4 2 1 1 25
  26 28 Łukasz Kudła KW Częstochowa tak ok   5 2 1 1 26
  27 41 Jarosław Kluf KW Częstochowa 21 ok   11 3 2 1 27
  28 45 Łukasz Grymulski KW Kotłownia 58 ok   3 2 2 1 28
  29 42 Tomek Rumianowski KW Warszawa 49 ok   1 1 2 1 29
  30 29 Jakub Korzeniowski AKG Łódź 54 ok   3 2 3 1 30
  31 49 Michał Salawa   nie ok   6 2 3 1 31
  32 38 Michał Grzywa CW Cechownia 55 ok   8 3 4 1 32
  33 46 Mateusz Tarnowski Avatar 45 ok   2 2 4 1 33
  34 51 Jerzy Laskowski UK Warszawa 37 ok   2 2 0 0 34
  35 30 Piotr Smaroń Crux 69 ok   8 2 0 0 35
  36 60 Mikołaj Mielczarek Zerwa 64 ok   2 1 0 0 36
  37 39 Rafał Nawrot UK Warszawa 68 ok   0 0 0 0 37

wlb2016Zapraszamy na II edycję Wrocławskiej Ligi Boulderowej 2016

9-30.03.2016

Lista startowa – PÓŁFINAŁ kobiet                    
        BONUS TOP  
Czas startu nr Imię Nazwisko Klub AR próby ilość próby ilość MIEJSCE
09:00:00 7 Maja Rudka Ks Korona nie 6 5 9 5 8
09:05:00 3 Magdalena Salabura Avatar nie 15 5 8 2 21
09:10:00 17 Joanna Niechwiedowicz Ks Korona 11 11 5 8 2 20
09:15:00 10 Monika Prokopiuk Pol-inowex Skarpa Lublin 17 6 5 4 2 19
09:20:00 5 Elżbieta Pawełczyk   nie 12 5 13 3 18
09:25:00 21 Zuzanna Banaś WKW, Eiger Wrocław nie 4 4 8 3 17
09:30:00 12 Małgorzata Szymańska Ks Korona 23 5 4 5 3 16
09:35:00 11 Milena Poniewozik Pol-inowex Skarpa Lublin 5 7 5 5 3 15
09:40:00 16 Kaja Matejek-Zarębska   9 17 5 13 4 14
09:45:00 25 Ewa Załuska UKA 10 6 5 9 4 13
09:50:00 9 Sylwia Buczek Ks Korona 6 5 5 6 4 12
09:55:00 6 Elena Yarova Fpinka/ Alpika 12 6 5 5 4 11
10:00:00 14 Joanna Oleksiuk kw Warszawa 18 5 5 4 4 9
10:05:00 23 Karina Mirosław pol-inowex Skarpa Lublin 7 5 5 4 4 9
10:10:00 18 Olga Niemiec Ks Korona 3 5 5 8 5 6
10:15:00 4 Katarzyna Ekwińska KW Toruń / gatowalls/8a.pl/heartbeat 1 5 5 8 5 6
10:20:00 8 Olga Weber Ks Korona nie 5 5 6 5 4
10:25:00 24 Paulina Kalandyk RKW Bloco evolv 2 5 5 6 5 4
10:30:00 20 Małgorzata Rudzińska Kw Kotłownia 13 5 5 5 5 1
10:35:00 13 Agata Wiśniewska kW Toruń 8 5 5 5 5 1
10:40:00 19 Ida Kupś Ks Korona 4 5 5 5 5 1

Zarejestruj się na zawody REACH THE TOP 2016

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zawody zostaną rozegrane w konkurencji bouldering w kategoriach:

  • Kobiety, Mężczyźni
  • Oldboy 40+

Zawody będą odbywały się równolegle z Pucharem Polski SiM, ale w innej formule:

  • 22 problemy eliminacyjne, formuła flash
  • 6 grup startowych, po 2 godziny na każdą
  • 6 zawodniczek i 6 zawodników w finałach
  • finały w formule IFSC w kategorii Kobiety, Mężczyźni

HARMONOGRAM

Piątek, 01.04.2016

17:30 - otwarcie biura zawodów, rejestracja,
18:00 - 20:00 grupa I
20:00 - 22:00 grupa II

Sobota, 02.04.2016

7:30 - otwarcie biura zawodów, rejestracja,
8: 00 – 10:00 grupa III
10:00 – 12:00 grupa IV
12:00 – 14:00 grupa V
14:00 – 16:00 grupa VI
Ilość osób w grupie 30, w przypadku większej liczby zgłoszeń przewidujemy rozszerzenie grup.

Finały
19:30 – otwarcie strefy izolacji dla finalistów
20:00 – zamknięcie strefy izolacji
20:20 – finał
22:30 – ogłoszenie wyników finału

NAGRODY

1-3 miejsce nagrody rzeczowe

OPŁATA STARTOWA

40 zł - zgłoszenie przez internet
50 zł – zgłoszenie w dniu zawodów

Przedstawiamy harmonagram PP SiM  w boulderingu Wrocław 2016.

Sobota, 02.03.2016

Eliminacje kobiet:
07:00 — 08:00 — rejestracja kobiet,
08:00 — zamknięcie strefy izolacji,
08:20 — ogłoszenie list startowych (plan minutowy),
08:30 — 11:00 — eliminacje kobiet,

Eliminacje mężczyzn:
11:00 — 11:30 — rejestracja mężczyzn,
11:30 — zamknięcie strefy izolacji,
11:50 — ogłoszenie list startowych (plan minutowy),
12:00 — 15:00 – eliminacje mężczyzn.

Eliminacje zostaną przeprowadzone zgodnie z punktami 5.4.1 i 5.4.2 Przepisów wspinaczki sportowej 2015, na dwóch zestawach problemów. Zawodnicy będą rozdzielani między grupami na podstawie (względnej) pozycji w AR PZA po zakończeniu rejestracji. Kolejność startowa w eliminacjach: najwyżej sklasyfikowany zawodnik startuje jako pierwszy. Niesklasyfikowani zawodnicy startują po sklasyfikowanych zawodnikach w kolejności losowej.

Niedziela, 03.03.2016

07:30 — otwarcie biura zawodów,
08:00 — otwarcie strefy izolacji,
08:30 — zamknięcie strefy izolacji,
09:00 — półfinały,
13:00 — ogłoszenie wyników półfinałów,
18:00 — otwarcie strefy izolacji,
18:30 — zamknięcie strefy izolacji,
19:00 — prezentacja zawodników,kobiet i mężczyzn,
19:30 — oglądanie problemów,
19:45 — finały,
21:30 — ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród.

Uwaga! Od 9 marca 2 edycja WLB 2016 u nas, a co za tym idzie 60 świeżutko nakręconych baldów.

Przybywajcie na wielkie ładowanie!

Podkategorie

Kalendarium

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Puchar Polski SiM 2016

2016 fabryczna puchar

Drukuj